Yapa Home Office

Dni wolne od zajęć, ale nie od nauki? Przydałaby się chwila oddechu w przygotowaniach do matury? Mamy dla Was ciekawą propozycję na weekend.

Termin Studenckiego Przeglądu Piosenki Turystycznej YAPA 2020 został wprawdzie przesunięty, ale już dziś będzie można poczuć atmosferę tego wydarzenia. Yapa Home Office to wyjątkowe wydarzenie i jeszcze jedna zachęta, aby zostać w najbliższym czasie w domu.

Yapa Home Office to seria transmisji internetowych, które zostaną udostępnione na kanałach YAPY w Youtube i na Facebooku. Już dzisiaj (piątek 13.03) fani piosenki studenckiej będą mogli obejrzeć retransmisje najlepszych koncertów zagranych na Yapie w ostatnich latach. Z kolei w sobotę (14.03) na kanale badą transmitowane występy zespołów, które miały pojawić się w Łodzi. Za pośrednictwem internetu będzie można posłuchać artystów z Gdańska, Warszawy i Łodzi.
Wystąpią między innymi: Słodki Całus od Buby (Gdańsk), Grupa Na Swoim (Warszawa), Olek Grotowski (Gdańsk), Zbyszek Stefański (Kamienna Góra), Irena Salwowska (Wrocław), Caryna i Oreada (Łódź).
W niedzielę (15.03) znów transmisja „wróci” do Łodzi i najlepszych studenckich występów z ostatnich lat.

Yapa Home Office to projekt realizowany we współpracy z Centrum Multimedialnym Politechniki Łódzkiej i Studenckim Radiem Żak Politechniki Łódzkiej. Organizatorzy podkreślają także zaangażowanie Klubu PŁazik i SKPB w Łodzi oraz firmy transmitIT!